Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Hakkımızda

Ankara Cıvata Bağlantı Elemanları İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş temeli Cumhuriyetimizin kuruluşundan öncesine 1918  yılına dayanan Anadolu’da şekillenen bir aile şirketinin dördüncü neslinin de devamını sağlamak, ilk gün ki aşk ve heyecanla aldığı bayrağı daha ileriye taşımak, Ankara Cıvata A.Ş’yi aranan marka haline getirmek için ve atalarından aldığı bu kutsal değeri ve emanati daha da ileriye taşıma ilkesini taptaze korumaktadır. Bu süreçte Ankara Civata A. Ş. olduğunca profesyonel kadrosuyla yolculuğunu sürdürürken aynı zamanda amatör ruhunu da korumaktadır.

Ankara Cıvata A.Ş’nin ve bağlı bulunduğu diğer grup şirketlerinin ortak sloganı “İş yerimize gelen her bir müşteri, evimize gelen en değerli misafir kadar kıymetlidir. ” ilkesini kendisine rehber edinmiş, onların alışveriş yaparken samimi bir ortamda rahat edebilmelerini sağlamak için her türlü çabayı sarf etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Dört nesildir hem tüccar tarafını hem de sanayici tarafını Ankara Cıvata A.Ş.’de birleştirmiş bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ankara Cıvata A.Ş’nin temel misyonu; müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak ve çağın getirdiği rekabetçi ortamın artılarını müşterilerimize yansıtmaktır.

Ankara  Cıvata A.Ş. ülkemizin gelişimi ve refahına katkıda bulunup, Türkiye’mizi gelişmiş ülkeler seviyesinde en üst basamaklara çıkarmak için üstün gayret  ve çaba harcamayı ülkemizin yetiştirdiği bir evlat olarak kendinde bir borç olarak görmektedir.

Ankara Cıvata A.Ş. insana verdiği değeri ülkenin kalkınmasında olmazsa olmazı olarak görmektedir.

Ankara Cıvata A.Ş. ana ilkelerinden biri olan ve kendi sloganı olan “Öyle bir insan yetiştir ki insanlık kurtulsun” sloganını daima yüreğine yerleştirmiş, doğruluktan ve ilkeli olmaktan, başkasının hakkını gözetmekten hiç bir zaman vazgeçmemiş, menfaat ve çıkar hesabı yapmamayı inancımızın ve insanlığın evrensel bir değeri olduğunu asla unutmamayı taahhüt ve temel ilke olarak benimsemiştir.